Засідання виконавчого комітету від 13.02.2019

1. Проект рішення "Про присвоєння постійної поштової адреси новосформованій земельній ділянці"
  2. Проект рішення "Про присвоєння постійної поштової адреси будівлям комунальної власності на території Чернеччинського старостинського округу"
  3. Проект рішення "Про впорядкування нумерації будинку смт Краснопілля"
  4. Проект рішення Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна - очисним спорудам смт Краснопілля"
  5. Проект рішення "Про надання допомоги на поховання"
  6. Проект рішення "Про  заходи щодо забезпечення безаварійного пропуску льодоходу, повені та дощових паводків на території Краснопільської селищної ради у весняний період 2019 року"
  7. Проект рішення "Про звіт виконавчого комітету Краснопільської селищної ради по виконанню плану роботи виконавчого комітету та виконанню делегованих повноважень органів виконавчої влади у 2018 році"
  8. Проект рішення "Про надання дозволу на видалення зелених насаджень"
  9. Проект рішення "Про надання дозволу на реконструкцію вуличного освітлення в смт Краснопілля"
  10. Проект рішення "Про роботу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Краснопільської селищної ради у 2018 році"
  11. Проект рішенн "Про виконання селищної програми економічного та соціального розвитку Краснопільської селищної ради за 2018 рік". Додаток до рішення.
  12. Проект рышення "Про стан виконавської дисципліни в Краснопільській селищній раді у 2018 році"
  13. Проект рышення "Про затвердження Положення про надання платних послуг комунальними закладами культури Краснопільської селищної ради"
  14. Проект рішення "Про виконання селищного бюджету за 2018 рік". Додаток до рішення.
  15. Проект рішення "Про роботу адміністративної комісії при виконкомі Краснопільської селищної ради у 2018 році"
  16. Проект рішення "Про постановку на квартирний облік"
  17. Проект рішення "Про затвердження плану заходів проведення свята «Краснопільська масляна -2019» та фестивалю народної творчості «Пісенний віночок Краснопільщини».
  18. Проект рішення "Про відведення місць для розміщення інформаційних наметів під час виборчого процесу"