Засідання виконавчого комітету від 13.11.2019

1. Проект рішення "Про розгляд звіту про виконання бюджету Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2019 року"
  2. Проект рішення "Про розгляд звіту про виконання бюджету Тур’янської сільської ради за 9 місяців 2019 року"
  3. Проект рішення "Про надання дозволу на видалення зелених насаджень"
  4. Проект рішення "Про зміну поштової адреси об’єкту нерухомого майна житловому будинку в смт Краснопілля"
  5. Проект рішення "Про присвоєння постійної поштової адреси об’єкту нерухомого майна житловому будинку в смт Краснопілля"
  6. Проект рішення "Про недопущення надзвичайних подій під час несприятливих погодних умов осінньо-зимового періоду 2019-2020 років"
  7. Проект рішення "Про утворення збірних пунктів евакуації"
  8. Проект рішення "Про затвердження Положення про місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Краснопільської селищної ради"
  9. Проект рішення "Про затвердження посадового складу місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Краснопільської селищної ради"
  10. Проект рішення "Про надання допомоги на поховання"
  11. Проект рішення "Про затвердження заходівз нагоди відзначення 14 грудня 2019 року Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС"
  12. Проект рішення "Про затвердження заходів з нагоди відзначення у 2019 році Міжнародного Дня людей з інвалідністю"
  13. Проект рішення "Про затвердження персонального складу конкурсної комісії на заміщення посади керівника комунального закладу загальної середньої освіти Краснопільської селищної ради"
  14. Проект рішення "Про утворення опікунської ради з питань забезпечення прав повнолітніх недієздатних та обмежено дієздатних осіб при виконавчому комітеті Краснопільської селищної ради"