Засідання виконавчого комітету від 15.01.2020

1. Проект рішення "Про розгляд Акту про перевірку здійснення виконавчими органами Краснопільської селищної ради делегованих повноважень органів виконавчої влади"
  2. Проект рішення "Про стан роботи з надання публічної інформації в Краснопільській селищній раді"
  3. Проект рішення "Про підсумки роботи зі зверненнями громадян в Краснопільській селищній раді за 2019 рік"
  4. Проект рішення "Про затвердження графіка проведення особистого прийо-му громадян керівництвом Краснопільської селищної ради"
  5. Проект рішення "Про надання дозволу на видалення зелених насаджень"
  6. Проект рішення "Про основні напрямки підготовки і завдання цивільного захисту Краснопільської селищної ради на 2020 рік"
  7. Проект рішення "Про погодження загальновиробничих норм питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів (ПЕР) ФОП Міцук Т. І. на 2020 рік". Додаток.
  8. Проект рішення "Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання населенню, бюджетним установам та іншим споживачам на території села Хмелівка Краснопільського району Сумської області, що надаються ФОП Міцук Т. І."
  9. Проект рішення "Про затвердження персонального складу конкурсної комісії на заміщення посади керівника Краснопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснопільської селищної ради".
  10. Проект рішення "Про надання дозволу на виготовлення проєктно-кошторисної документації «Реконструкція очисних споруд в смт Краснопілля по вул. Осіння, 56 А»
  11. Проект рішення "Про розробку проєктно-кошторисної документації на ринок в смт Краснопілля по провул. Комунальний"
  12. Проект рішення "Про зміну поштової адреси об’єкту нерухомого майна - житловому будинку в смт Краснопілля"
  13. Проект рішення "Про присвоєння постійної поштової адреси об’єкту нерухомого майна - нежитловому приміщенню в межах смт Краснопілля"
  14. Проект рішення "Про присвоєння постійної поштової адреси об’єкту нерухомого майна - житловому будинку в с. Самотоївка"
  15. Проект рішення "Про влаштування до психоневрологічного інтернату Авдєєва О.Т."
  16. Проект рішення "Про затвердження висновку щодо можливості призначення опікуном"
  17. Проект рішення "Про затвердження висновку щодо можливості призначення опікуном"