Засідання виконавчого комітету від 15.05.2019

Проект рішення "Про розгляд звіту про виконання бюджету Краснопільської селищної об’єднаної територіальної громади за І квартал 2019 року"

Проект рішення "Про затвердження нормативів (норм) питного водопостачання для споживачів с. Осоївка"

Проект рішення "Про надання дозволу на розміщення (встановлення) дитячого майданчику в смт Краснопілля"

Проект рішення "Про затвердження індивідуальних технологічних нормативів питної води для ФОП Цюх Василь Іванович по смт Краснопілля"

Проект рішення "Про надання дозволу на видалення зелених насаджень"

Проект рішення "Про затвердження індивідуальних технологічних нормативів питної води для ФОП Міцук Тетяни Іванівни по с. Хмелівка"

Проект рішення "Про надання допомоги на поховання"

Проект рішення "Про затвердження заходів щодо відзначення Міжнародного Дня захисту дітей"

Проект рішення "Про визначення замовника робіт по реконструкції Чернеччинського сільського клубу"

Проект рішення "Про впорядкування нумерації житловому будинку в смт Краснопілля"

Проект рішення "Про затвердження плану заходів з нагоди проведення Дня села Самотоївка"

Проект рішення "Про присвоєння постійної поштової адреси індивідуальному житловому будинку в с. Самотоївка"

Проект рішення "Про присвоєння постійної поштової адреси об’єкту нерухомого майна в с. Самотоївка по вул. Перемоги"

Проект рішення "Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна в с. Новодмитрівка"

Проект рішення "Про святкування Дня села Чернеччина"