Засідання виконавчого комітету від 16.01.2019

Оновлено 09.01.2019

Проект рішення "Про підсумки роботи зі зверненнями громадян в Краснопільській селищній раді за 2018 рік". Додаток до рішення.

Проект рішення "Про затвердження графіка проведення особистого прийому громадян керівництвом Краснопільської селищної ради"

Проект рішення "Звіт уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції про виконання заходів щодо попередження вчинення корупційних діянь за 2018 рік". Пояснювальна записка.

Проект рішення "Про відведення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року"

Проект рішення "Про роботу КП «Краснопільська житлово-експлуатаційна дільниця» за 2018 рік". Додаток