Засідання виконавчого комітету від 18.12.2019

1. Проект рішення "Про затвердження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для Державного підприємства «Краснопільське лісове господарство»
  2. Проект рішення "Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Краснопільської селищної ради на 2020 рік"
  3. Проект рішення "Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Краснопільської селищної ради на І квартал 2020 року"
  4. Проект рішення "Про зміну поштової адреси об’єктам нерухомого майна житловим будинкам в населених пунктах Краснопільської селищної ради"
  5. Проект рішення "Про проведення громадських робіт на території об’єднаної територіальної громади у 2020 році"
  6. Проект рішення "Про встановлення дорожніх знаків в смт Краснопілля по вулицях Лермонтова, Горького, провулках Комунальний, Лікарняний"