Сумська область, Сумський район

Засідання виконкому від 04.03.2021

1. Проект рішення "Про надання дозволу на видалення зелених насаджень"
  2. Проект рішення "Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Краснопільської селищної ради на ІІ квартал 2021 року"
  3. Проект рішення "Про затвердження плану основних культурно-мистецьких заходів на 2021 рік Краснопільської селищної ради"
  4. Проект рішення "Про затвердження плану фізкультурно-спортивних заходів на 2021 рік Краснопільської селищної ради"
  5. Проект рішення "Про внесення змін до бюджету Краснопільської селищної територіальної громади на 2021 рік". Пояснювальна записка
  6. Проект рішення "Про зарахування дітей до 1-х класів закладів загальної середньої освіти Краснопільської селищної ради у 2021 році"
  7. Проект рішення "Про надання дозволу відділу культури, туризму, молоді та спорту Краснопільської селищної ради на виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: «Капітальний ремонт системи опалення Осоївського будинку культури в с. Осоївка Краснопільської селищної ради Сумської області»
  8. Проект рішення "Про корегування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання по підприємству ТОВ «Теплоенерго» для установ та організацій бюджетної сфери та інших споживачів"
  9. Проект рішення "Про погодження тарифу на послуги з утримання та обслуговування торгівельних місць на комунальному ринку"
  10. Проект рішення "Про надання допомоги на поховання"
  11. Проект рішення "Про виплату компенсації фізичній особі Дулепку Дмитру Сергійовичу, який надає соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі"
  12. Проект рішення "Про виплату компенсації фізичній особі Рудиці Валентині Андріївні, яка надає соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі"