Краснопільська громада
Краснопільський район, Сумська область

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ЗНАНЬ ВІД ГОЛОВИ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ЗНАНЬ ВІД ГОЛОВИ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Шановні педагоги, дорогі учні!

Щиро вітаю вас з Днем знань. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Особливі вітання – першокласникам. 1 Вересня ви робите перший важливий крок у житті – стаєте на шлях, у кінці якого ви станете самостійними, освіченими жителями нашої держави, за якими майбутнє. А ось для випускників це свято знань буде останнім. Цьогоріч перший дзвоник сповістить вам про початок фінішної прямої, яку ви маєте пройти з гідністю.

З усією теплотою серця цього  дня висловлюю слова подяки за щоденну напружену, титанічну працю вчителям, які не тільки  щедро діляться своїми знаннями, а й виховують молоде покоління свідомих громадян, справжніх патріотів своєї держави.

І, звісно, велика подяка батькам, які всіляко сприяють тому, аби навчання дітей відбувалось в атмосфері довіри та доброзичливості.

Від щирого серця зичу педагогам і учням, їхнім батькам міцного здоров’я, успіхів у навчанні, родинного тепла, здійснення всіх задумів, віри в світле майбутнє України. Нехай це свято додасть вам наснаги і творчих здобутків в ім’я нашої Батьківщини.

 

Краснопільський селищний голова                             Ю.А.Яремчук« повернутися до списку новин