Сумська область, Сумський район

Оголошення

Оголошення на заміщення вакантної посади директора Покровської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Відділ освіти Краснопільської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора  Покровської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Краснопільської селищної ради.

11:07 19.01.2022

Оголошення на заміщення вакантної посади директора Грабовського навчально–виховного комплексу

Відділ освіти Краснопільської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Грабовського навчально–виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Краснопільської селищної ради.

11:04 19.01.2022

Оголошення на заміщення вакантної посади директора Тур’янського навчально-виховного комплексу

Відділ освіти Краснопільської селищної ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Тур’янського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Краснопільської селищноїради.

11:02 19.01.2022

Про визнання обраним депутатом наступного за черговістю кандидата в депутати Краснопільської селищної ради

Визнано  обраним депутатом наступного за черговістю кандидата в депутати по єдиному виборчому списку від Сумської обласної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЗА МАЙБУТНЄ" Прийму Олену Анатоліївну.

15:00 10.01.2022

Повідомлення про намір здійснити встановлення тарифів на послуги з виробництва та постачання теплової енергії, яка надається ТОВ «Енергобіопостач»

На виконання вимог Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 130, ТОВ «Енергобіопостач» пропонує на розгляд розрахунок тарифів на виробництво теплової енергії для потреб установ і організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету.

13:39 04.01.2022

Визнано  обраним депутатом наступного за черговістю кандидата в депутати по єдиному виборчому списку від Сумської регіональної організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" Пахомову Тетяну Іванівну.

10:01 13.12.2021

Відбувся конкурс на посаду керівника Чернеччинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа IIII ступенів - заклад дошкільної освіти» Краснопільської селищної ради Сумської області.

09:49 13.12.2021

ПРОВЕДЕНО КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОЇ ОЦІНКИ КОМУНАЛЬНОГО МАЙНА З МЕТОЮ ВИЗНАЧЕННЯ ЙОГО ВАРТОСТІСТІ

Відділ управління комунальним майном Краснопільської селищної ради повідомляє, що відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду державного та комунального майна», «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки комунального майна територіальної громади Краснопільської селищної ради, затвердженого рішенням дванадцятої сесії сьомого скликання від 28.02.2018 № 73,

16:52 02.12.2021

Протоколи засідань конкурсної комісії з проведення конкурсів на заміщення вакантних посад керівників навчальних закладів

11:32 01.12.2021

Відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення посади керівника Чернеччинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти»

30 листопада 2021 року відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення посади керівника Чернеччинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Краснопільської селищної ради. За результатами опрацювання поданих конкурсній комісії документів, до участі в конкурсі допущено Жаботинську Ларису Валеріївну, вчителя історії Чернеччинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Краснопільської селищної ради.

11:19 01.12.2021