Оголошення

Проведено конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Краснопільської селищної ради

Краснопільська селищна рада повідомляє, що з метою виконання рішення виконавчого комітету Краснопільської селищної ради від 08.05.2024 №115 «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Краснопільської селищної ради» проведено конкурс за результатом якого переможцем було визначено КП «Екосервіс» Краснопільської селищної ради.

15:43 28.06.2024

Оголошення про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Краснопільської селищної ради

Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу Виконавчий комітет Краснопільської селищної ради, Сумська область, смт Краснопілля, вул. Мезенівська, 2, (адміністративне приміщення Краснопільської селищної ради, кабінет заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради).

15:02 17.05.2024

Повідомлення про намір отримати дозволи на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел

Державне спеціалізоване господарське підприємство «Ліси України» - філія «Краснопільське лісове  господарство» (ДП «Ліси України» - філія «Краснопільське лісове  господарство»») має намір отримати дозволи на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел.

15:33 05.12.2023

ВСТАНОВЛЕНО ТАРИФИ НА ТЕПЛОВУ ЕНЕРГІЮ

Рішенням виконавчого комітету Краснопільської селищної ради №220 від 27.10.2023 року встановлено тарифи на теплову енергію, що виробляється ТОВ "Енергобіопостач" на установках з використанням альтернативних джерел енергії для потреб установ та організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету, у розмірі 2909,54 грн/Гкал (з ПДВ).

09:00 07.11.2023

Філія «Краснопільське лісове господарство» ДП «ЛІСИ УКРАІНИ» реалізує деревину дров’яної НВ

Філія «Краснопільське лісове господарство» ДП «ЛІСИ УКРАІНИ» з метою своєчасного забезпечення громадян та соціально значущих місцевих об’єктів територіальних громад, котрі використовують деревину дров’яну в якості палива для опалення, для сталого проходження опалюваного періода 2023/2024 років інформуємо щодо можливості реалізації  деревини дров’яної НВ для потреб територіальної  громади:

15:12 30.10.2023