Оголошення

Відділ управління комунальним майном Краснопільської селищної ради повідомляє: на підставі рішення 14 сесії Краснопільської селищної ради «Про передачу в оренду без проведення аукціону нежитлових приміщень в громадській будівлі за адресою: Україна, 42400, Сумська область, Сумський район,  смт Краснопілля, вул. Перемоги, 2, загальною площею 12,3 кв. м.»  від   29.10.2021 № 752 між  депутатом Сумської обласної ради  Приходько Катерина Степанівна та Краснопільською селищною радою укладено договір оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади Краснопільської селищної ради № 49 від 23.12.2021.

09:58 22.02.2022

Про передачу в оренду без проведення аукціону громадськької будівлі за адресою: Україна, 42452, Сумська область, Сумський район, с. Земляне, вул. Молодіжна, 44

Відділ управління комунальним майном Краснопільської селищної ради повідомляє: на підставі рішення 15 сесії Краснопільської селищної ради «Про передачу в оренду без проведення аукціону громадськької  будівлі за адресою: Україна, 42452, Сумська область, Сумський район, с. Земляне,    вул. Молодіжна, 44, загальною площею 288,0 кв. м.» від 10.11.2021 №798 зі змінами від 09.12.2021 між релігійною організацією Спасо-Преображенська релігійна громада (парафія) с. Рясне Краснопільського району Сумської області Сумської єпархії Української Православної Церкви та Краснопільською селищною радою укладено договір оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади Краснопільської селищної ради № 50 від 17.12.2021.

09:56 22.02.2022

Оголошено аукціон з передачі в оренду нежитлових приміщень за адресою: Сумська область, смт Краснопілля, вул. Сумська, 6, загальною площею 41,17 кв. м

Відділом управління комунальним майном Краснопільської селищної 02.02.2022 оголошено аукціон в електронній торговій системі Прозорро. Продажі щодо об’єкту оренди – нежитлових приміщень за адресою: Україна, 42400, Сумська область, Сумський район, смт Краснопілля, вул. Сумська, 6, загальною площею 41,17 кв. м, що обліковуються на балансі Краснопільської селищної ради. Дата проведення аукціону – 22.02.2022, 11:30.

08:34 22.02.2022

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки цілісного майнового комплексу споруд та обладнання на них комунального водопостачання на території с. Хмелівка

Краснопільська селищна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки цілісного майнового комплексу споруд та обладнання на них комунального водопостачання на території с. Хмелівка.

15:14 16.02.2022

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки цілісного майнового комплексу споруд та обладнання на них комунального водопостачання на території с. Славгород

Краснопільська селищна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки цілісного майнового комплексу споруд та обладнання на них комунального водопостачання на території с. Славгород.

15:13 16.02.2022

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки цілісного майнового комплексу споруд та обладнання на них комунального водопостачання на території с. Рясне

Краснопільська селищна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки цілісного майнового комплексу споруд та обладнання на них комунального водопостачання на території с. Рясне.

15:11 16.02.2022

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки цілісного майнового комплексу споруд та обладнання на них комунального водопостачання на території с. Покровка

Краснопільська селищна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки цілісного майнового комплексу споруд та обладнання на них комунального водопостачання на території с. Покровка.

15:10 16.02.2022

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки цілісного майнового комплексу споруд та обладнання на них комунального водопостачання на території с. Осоївка

Краснопільська селищна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки цілісного майнового комплексу споруд та обладнання на них комунального водопостачання на території с. Осоївка.

15:09 16.02.2022