ОГОЛОШЕННЯ про запит цінових пропозицій

Дата: 15.12.2023 09:50

1. Запитувач:

1.1. Найменування: Краснопільська селищна рада

1.2. Код за ЄДРПОУ: 04390104

1.3. Місцезнаходження: : 42400, Сумська область, Сумський район, смт Краснопілля, вулиця Мезенівська, 2

1.4. Посадова особа, уповноважена здійснювати зв'язок з учасниками: Куцеренко Олена Олександрівна

3. Інформація про предмет закупівлі:

3.1. Найменування предмета закупівлі: Деревина необроблена (Паливна деревина) (дрова для опалення). Код державного класифікатора товарів та послуг: ДК: 016-210 (02.20.1); ДК: 021-215 (03413000-8) Деревина має відповідати вимогам ДСТУ

3.2. Кількість товарів: 750 метрів кубічних.

3.3. Строк поставки товарів: не пізніше одного тижня з моменту підписання договору

3.4. Місце поставки товару: населені пункти Краснопільської селищної ради

4. Вимоги до кваліфікації учасників та спосіб їх підтвердження.

Беруть участь підприємства, установи, організації, фізичні особи-підприємці, які відповідно до вимог чинного законодавства мають право на реалізацію деревини паливної.

Організації не повинні:

Перебувати у стадії припинення або визнані, в установленому порядку, банкрутами;

Мати порушення бюджетного законодавства у попередньому бюджетному періоді;

Майно організацій не повинно перебувати під арештом.

Учасник повинен надати у складі своєї пропозиції наступні документи:

4.1. Заява про участь, довільної форми на адресу запитувача послуги;

4.2. Копія документа, що засвідчує повноваження претендента;

4.3. Копія паспорта керівника підприємства (установи, організації) – учасника;

4.4. Довіреність на ім’я особи, яка представлятиме інтереси претендента;

4.5. Учасниками — юридичними особами:

4.5.1. Копії установчих документів, засвідчені керівником юридичної особи або уповноваженою ним особою;

4.5.2. Копія, засвідчена керівником юридичної особи або уповноваженою ним особою, податкової декларації з податку на прибуток (для суб’єктів, яких не внесено до Реєстру неприбуткових установ та організацій) за попередній податковий (звітний) рік;

4.5.3. Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткових організацій (бюджетних установ) за попередній податковий (звітний) рік (для суб’єктів, яких внесено до Реєстру неприбуткових установ та організацій).

4.6. Учасниками — фізичними особами-підприємцями:

4.6.1. Копії, засвідчені фізичною особою — підприємцем або уповноваженою нею особою, паспорта і податкової декларації про майновий стан і доходи та / або податкової декларації платника єдиного податку — фізичної особи — підприємця за попередній податковий (звітний) рік.

4.7. Інформація про технічні, якісні та кількісні характеристики: Додаток № 1.

5. Пропозиції складаються державною мовою, оформляються учасниками відповідно до вимог запитувача і подаються йому в паперовій та електронній формах за адресою та у строк, зазначені в оголошенні.

6. Відповідальність за достовірність інформації, що міститься у пропозиції, покладається на учасника.

7. Повний комплект документації в електронному та друкованому вигляді необхідно подати в Краснопільську селищну раду Сумського району Сумської області за адресою: 42400, Сумська область, Сумський район, смт Краснопілля, вулиця Мезенівська, 2 або надіслати поштою. Зразок оформлення конверту додається (додаток 2).

Відповідальна особа: Куцеренко Олена Олександрівна, тел. (05459) 7-12-89

Усі документи, що складають друкований варіант документації, мають бути пронумеровані та скріплені у папки.

Електронні копії документів, що складають документацію, подаються на накопичувачі флеш-USB (з розбірливо написаною на ярлику назвою претендента) разом із друкованим варіантом документації.

Подана документація не повертається учаснику.

Документація, надіслана факсом або електронною поштою, не розглядатиметься.

Форми документів, заповнені частково або без дотримання вимог, вважаються неприйнятними і до розгляду не допускаються.

Кінцевий термін приймання документації 19 грудня 2023 року

Документація подана після закінчення встановленого терміну не розглядатиметься.

Форму пропозиції, вимоги до її оформлення та необхідні консультації можна отримати за адресою: Сумська область, Сумський район, смт Краснопілля, вулиця Мезенівська, 2 (Відділ соціального захисту населення Краснопільської селищної ради, кабінет №10)