Про споживання питної води

Дата: 03.06.2024 11:59

Шановні мешканці селища Краснопілля !

З настанням теплої сонячної погоди знову виникає проблема безоблікового поливу городини  споживачів питною водою, яка подається  в водопровідну систему селища ТОВ «Теплоенерго». Технічної води, яку  можна використовувати на поливання, в селищі не добувають. Питна вода  добувається з  свердловин глибиною понад  150 м, та подається  в систему водопроводу мережевими насосами  потужністю понад 25 кВт/год. Тож весь процес  водопостачання є на даний час, тим паче під час війни, дуже енергозатратним.

Спираючись на вищевказане, та пункти Правил користування системами комунального  водопостачання  звертаємось до Вас з роз’ясненнями:

• питна вода не використовується як технічна;
  • витік води з трубопроводу навіть найменшого діаметру

15 мм з системи селища складає 1,2 м3/год., або понад 1200 л. води протягом однієї години;

• у разі виявлення витоку води в споживача складається відповідний акт;
  • розрахунок споживача за нераціональне використання води виконується згідно пунктів Правил, а саме – згідно діаметра поливного шлангу, помноженого на 24 години  водопостачання та помноженого на місячний термін.
  • Як приклад:

1,2 м3 * 24 год * 30 днів * тариф = сума сплати споживачем поливу.

Тому шановні мешканці селища звертаємось до Вас  з проханням бути розсудливими та раціональними в  використанні питної води, щоб не сплачувати штрафні санкції, та не залишати  інших мешканців без водопостачання, тому що обладнання системи водопостачання працює в цей час на максимальній своїй потужності .

Про випадки нераціонального використання питної води з метою недопущення виникнення аварійних ситуацій просимо повідомляти за телефонами: 7-19-56 , 7-19-57.