Краснопільський район, Сумська область

ПРИВІТАННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЮРІЯ ЯРЕМЧУКА З НАГОДИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

Шановні працівники культури і мистецтв Краснопільщини! Повноцінне духовне життя народу неможливе без активної діяльності працівників культури і майстрів мистецтв. Колоритним, органічним поєднанням народних традицій з сучасними мистецькими здобутками завжди славився наш Краснопільський край, земля працьовитих, гостинних, талановитих людей, закоханих у пісню і гарне слово.

Українська культура займає гідну нішу у світовому співтоваристві, оскільки має давні коріння. Нам є чим пишатися. Багатовікова історія збагатила український народ неповторними цінностями.

Тож шановні працівники культури, аматори і майстри народного мистецтва, з нагоди вашого професійного свята, щиро зичу вам міцного здоров’я і безмежного щастя, родинного тепла і добробуту, прихильності муз, невичерпного творчого натхнення і мистецьких злетів.

Краснопільський селищний голова                             Юрій Яремчук