Краснопільська громада
Краснопільський район, Сумська область

КРАСНОПІЛЬСЬКА ОТГ ПЕРЕХОДИТЬ НА СВІТЛОДІОДНЕ ОСВІТЛЕННЯ

Вуличне освітлення – не просто окраса вечірнього краєвиду населеного пункту, а й безпека транспортного руху, профілактика хуліганства, комфорт для кожного, хто змушений долати маршрути у темряві. Донедавна освітлення вулиць залишалося проблемним питанням жителів населених пунктів Краснопільщини. Це стосується і заміни ламп, встановлення додаткових ліхтарів тощо.

Так, протягом останніх місяців на території Краснопільської громади проводились відповідні роботи щодо відновлення та розширення мережі вуличного освітлення.

Зокрема, 75 LED-ліхтарів було встановлено в центральній частині селища Краснопілля та по вулицям Вокзальній, Сумській, Мезенівській і частині вулиці Перемоги. Крім того, по вулично в Краснопіллі та інших населених пунктах об'єднаної громади було замінено близько 170 ламп на нові. Відновлено вуличне освітлення по селам Ясенок, Веселе та Мозкове, розширено мережу - в с. Угроїди, с. Осоївка.

- Робота в цьому напрямку буде продовжуватись і надалі. Вже в наступному році передбачається реконструкцію вуличного освітлення в селищі Краснопілля по вул. Механізаторів, Слави, Перемоги, Павлова, Чехова, пров. Жаботинського та ряду інших. Розширюватиметься мережа вуличного освітлення також і по Хмелівському, Угроїдському, Самотоївському старостинських округах, - зазначив Юрій Яремчук.

 « повернутися до списку новин