Краснопільський район, Сумська область

ВИВЧАЄМО ДОСВІД ЗАДЛЯ ПОКРАЩЕННЯ ЯКОСТІ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ЖИТЕЛЯМ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ

Днями Краснопільську об’єднану територіальну громаду відвідали регіональні експерти Компоненту 2 Програми U-LEAD, які обговорили з головою громади Юрієм Яремчуком, депутатами, старостами та колективом ЦНАП найоптимальніші способи залучення громадськості до процесу покращення якості надання адмінпослуг та контролю якості роботи ЦНАП.

В ході візиту регіональні експерти відвідали об’єкти соціальної та комунікаційної інфраструктури ОТГ, а також поділилися з представниками ЦНАП важливими секретами ефективного спілкування зі споживачами послуг.

- При створенні нового центру надання адмінпослуг основною метою є забезпечення належних умов для спілкування громадян і бізнесу з органами влади. Нам дуже важливо, щоб послуги надавалися якісно, тому новий ЦНАП насамперед працюватиме для зручності жителів громади, - зазначив Юрій Яремчук.