СМАРАГДОВІ ВИТОКИ

Дата: 08.05.2018 11:46

На початку травня хореографічний колектив «Доміно» Центру дитячої та юнацької творчості Краснопільської селищної ради під керівництвом Світлани Гриценко взяв участь у Міжнародному дитячо-юнацькому фестивалі народного мистецтва «Смарагдові витоки» в м. Мукачеві Закарпатської області.

Церемонія відкриття пройшла у центральні частині міста на площі Кирила і Мефодія. Вихованці колективу брали участь у параді колективів та представляли Краснопільщину «Привітальною полькою».

Цьогоріч на фестиваль завітало близько 500 учасників з різних куточків України, Польщі, Угорщини.

Конкурсна програма фестивалю, гала-концерт та нагородження переможців відбувалися у парку «Перемоги».

Вихованці старшої і молодшої груп колективу «Доміно» здобули ІІІ  місця, продемонстрували достойний рівень виконавської майстерності.

Велика вдячність за фінансову підтримку директору ТОВ «Чернеччинське» Якущенку Миколі Олександровичу, Дейнеці Івану Григоровичу (господарство «Дейнека»), Жданьку Олександру Дмитровичу (ФГ «Прикордонне») та батькам вихованців.

Вітаємо переможців та бажаємо нових здобутків творчих успіхів!