Краснопільська громада
Краснопільський район, Сумська область

ЗВЕРНЕННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЮРІЯ ЯРЕМЧУКА З НАГОДИ ДНЯ ПАМ’ЯТІ Й ПРИМИРЕННЯ ТА ДНЯ ПЕРЕМОГИ

Дорогі ветерани! Учасники Другої Світової війни! Шановні Краснопільчани!

Ми завжди пам’ятаємо про безсмертний подвиг, про самопожертву та відвагу ветеранів і низько вклоняємося їм за Перемогу! Це – день честі і слави наших батьків і дідів, які зі зброєю в руках боролися проти ворога. Це – день скорботи і печалі за полеглими воїнами. В ці дні ми схиляємо голову перед подвигом героїв за мир, за можливість новим поколінням радіти життю, виховувати своїх дітей.

Ми вклоняємося воїнам – переможцям нацизму та нинішнім захисникам Вітчизни, які своїми мужніми вчинками утверджують спадкоємність українських традицій в прагненні до волі.

Час невблаганний, але пам’ять і вдячність – поняття вічні. Зичу всім ветеранам здоров’я і миру, спокою і душевного тепла, залишатися ще надовго серед нас оберегом суспільної моральності та громадянської совісті. Хай у ці весняні дні мир і спокій, злагода і достаток будуть завжди у кожній родині Краснопільчан, а незабутній подвиг завжди кличе нас до нових звершень в ім’я незалежної Україні!

Бажаю всім міцного здоров’я, щастя, благополуччя та любові. Нехай вас завжди оточує увага рідних і близьких, а кожен новий день приносить радість і задоволення. Миру та процвітання усім нам на рідній землі!

 

З повагою,

Краснопільський селищний голова                                     Юрій Яремчук« повернутися до списку новин