Краснопільський район, Сумська область

ЮРІЙ ЯРЕМЧУК ВІДВІДАВ ТА ПРИВІТАВ З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ

Щороку, на День Перемоги, у цей славний незабутній день ми згадуємо тих, чиє життя забрала війна, низько вклоняємося та вшановуємо ветеранів та дітей війни, які на своїх плечах винесли тягар війни, а у повоєнні роки підняли країну з руїн. Традиційно напередодні свята керівництво селищної ради відвідує ветеранів тієї далекої війни. І цей рік не став виключенням.

Юрій Яремчук відвідав та привітав з світлим, радісним Днем Перемоги - Остріщенка Василя Амосовича, Жогло Ганну Григорівну, Придатка Івана Кіндратовича та Мартиненка Володимира Мусійовича.

Керівник об’єднаної громади привітав ветеранів зі святом, побажав їм міцного здоров’я, життєвої енергії та затишку. Спілкуючись з ветеранами Юрій Яремчук цікавився їх здоров’ям та проблемами, а вони у свою чергу ділилися спогадами про воєнні роки.

Під час зустрічей ветеранам було вручено продуктові набори.