В СПІВПРАЦІ З СОЦІАЛЬНО-ВІДПОВІДАЛЬНИМ БІЗНЕСОМ

Дата: 05.07.2018 00:12

Краснопільський селищний голова Юрій Яремчук провів робочу нараду з заступником директора СТОВ  «Дружба Нова» Агрохолдингу «Кернел» Олегом Власенком щодо налагодження відносин соціального партнерства, підтримки та розвитку Чернеччинського та Хмелівського старостинських округів, де саме працює дане підприємство.

- Завдяки сільгосппідприємству в Чернеччині було облаштовано сільське кладовище, вимощено плиткою частину пішохідної доріжки, проведено ремонтні роботи пам’ятників та меморіалів загиблим воїнам, крім того, підприємство активно приймає участь в проведенні різних заходів, надає спонсорську допомогу тощо. Також опрацьовується питання фінансування певних робіт та заходів на території Хмелівського старостинського округу, - зазначив Юрій Яремчук.