Краснопільський район, Сумська область

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Під час засідання виконавчого комітету, яке пройшло під головуванням селищного голови Юрія Яремчука, члени виконкому прийняли рішення з 8 питань порядку денного, що стосувалися різних сфер життєдіяльності об’єднаної громади.

Зокрема під час засідання було заслухано інформацію про роботу виконкому селищної ради по організації соціальної роботи з багатодітними сім’ями, створено та  затверджено склад адміністративної комісії при виконкомі Краснопільської селищної ради та розглянуто ряд інших питань.

Також члени виконкому затвердили проектно-кошторисну документацію  реконструкції центральної площі в смт Краснопілля та ремонту Будинку культури в с. Хмелівка. Крім того, було надано дозвіл на реконструкцію вуличного освітлення в с. Чернеччина.

- Ми продовжуємо працювати над виконанням завдань, які передбачені програмою економічного і соціального розвитку громади на 2018 рік, це і заходи з благоустрою, ремонту дорожнього покриття, роботи щодо покращення матеріально-технічної бази закладів соціальної сфери тощо, - зазначив підводячи підсумки засідання Юрій Яремчук.