Краснопільський район, Сумська область

ОЛІМПІАДНИЙ МАРАФОН ТРИВАЄ

19-20 січня 2018 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології.

В олімпіаді взяли участь 17 десятикласників області, серед яких Свириденко Руслана, учениця Красноппільської гімназії.

Олімпіада складалася з двох турів

• теоретичного туру (учасникам було запропоновано дати відповіді на тестові запитання);
  • творчої роботи (захисту проекту) – під час захисту проекту учасники представляли домашні роботи, презентували їх та відповідали на запитання членів журі.

За результатами теоретичного та практичного туру олімпіади з екології визначено переможців,  Руслана Свириденка здобула перемогу і виборола почесне ІІ місце.

«Це наша спільна, наполеглива праця з учителем біології Заболотько Наталією Василівною, яка заохотила мене до написання наукової роботи, проведення досліджень, опрацювання теоретичного матеріалу», - говорить Руслана.

Вітаємо з перемогою!