ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ПРАЦІВНИКІВ ЦНАП

Дата: 30.08.2017 10:36

28-29 серпня 2017 року в Краснопільській ОТГ проведений семінар-тренінг для працівників ЦНАП на тему «Створення центру надання адміністративних послуг в об’єднаній територіальній громаді».

Протягом двох днів учасники підвищували свій професійний рівень, прослухали тренінги на тему «Роль органів місцевого самоврядування в обслуговуванні громади, реалізація власних та делегованих повноважень в сфері надання адміністративних послуг», «Адміністративні послуги: типові проблеми, належна організація надання», «Порядок надання адміністративних послуг, насамперед базових, і параметри якості послуг».
Персонал ЦНАП постійно підвищує та удосконалює знання щодо належної організації та надання адміністративних послуг в ОТГ в рамках Програми U-LEAD Компонент 2, початкова фаза. Разом з експертами та тренерами ми відпрацьовуємо параметри якості послуг та поглиблюємо знання щодо ролі органів місцевого самоврядування у обслуговуванні громади.