Краснопільська громада
Сумська область, Сумський район

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Дата: 20.06.2018 11:38
Кількість переглядів: 786

З початку опалювального періоду  2017-2018 рр. і до його завершення, теплоенергетичним персоналом інспекції Держенергонагляду у Сумській області здійснювався щоденний моніторинг проходження опалювального періоду в Сумській області та технологічних порушень, що виникли в системах централізованого теплопостачання області.

За час проходження ОП 2017-2018 рр. у Сумській області сталося 4 технологічних порушень в системах централізованого теплопостачання, які класифікуються як відмови, а саме:

- одна відмова - у розподільчих теплових мережах ТОВ "ШП "Харківенергоремонт", Шосткинська ТЕЦ, магістраль ТМ №2, ділянка розподільчої теплової мережі від (ВТ) вузлу теплового 346 до вузлу теплового 348 по вул. Ціолковського в м. Шостка. Найбільша тривалість ліквідації вказаного технологічного порушення склала більше однієї доби (38 годин).

- дві відмови - у внутрішньобудинкових системах опалення у 2-х житлових будинках міста Суми, в тому числі найбільша тривалість ліквідації порушення не перевищувала 1-ї доби по 2-х  житлових будинках.

- порив внутрішньобудинкового трубопроводу опалення в житловому будинку № 12 по просп. Шевченка м. Суми. Роботи виконувало ТОВ "КК "Коменерго-Суми".

- порив внутрішньобудинкового трубопроводу опалення в житловому будинку № 35 по вул.Привокзальна. Роботи виконувало ТОВ "КК "ДомКом Суми".

- одна відмова через  припинення газопостачання по причині відсутності підтверджених обсягів природного газу на січень місяць 2018 року теплопостачальній організації ТОВ "Шостка-тепло" на котельню по вул. Бульварна, буд. 3.  Джерело теплопостачання (котельня) не працювало 24 години 25 хв. Недотоп склав - 51,0 Гкал.

На підставі проведеного аналізу під час проходження ОП 2017-2018 рр. основними  причинами порушень теплопостачання соціально важливих споживачів Сумської області є:

- корозійне зношення трубопроводів теплових мереж систем централізованого теплопостачання;

- вплив сторонніх осіб (спеціалізованих організацій області, які забезпечують теплопостачальним організаціям електро-, газо- та водопостачання).

На підставі проведеного аналізу під час проходження ОП 2017-2018 рр. основними  причинами порушень теплопостачання соціально важливих споживачів Сумської області є:

- корозійне зношення трубопроводів теплових мереж систем централізованого теплопостачання;

- вплив сторонніх осіб (спеціалізованих організацій області, які забезпечують теплопостачальним організаціям електро-, газо- та водопостачання).

З метою належної та своєчасної підготовки енергопостачальних, енергопередавальних організацій, споживачів теплової та електричної енергії Сумської області до осінньо-зимового періоду 2018-2019 років інспекція Держенергонагляду у Сумській області проводить роботу по посиленню контролю за ходом підготовки суб’єктів господарювання області до сталої роботи в умовах ОЗП 2018-2019 років та пропонує включити представника інспекції до складу районного (міського) штабу з підготовки до ОП та забезпечити контроль планування та виконанням наступних робіт суб’єктами господарювання Вашого району (міста) до початку осінньо-зимового періоду 2018-2019 років:

  • ремонт теплових установок і мереж, обладнання електроустановок та мереж;
  • проведення на належному рівні навчання персоналу, що обслуговує енергетичні об’єкти;
  • приведення схеми електропостачання до нормального режиму роботи, передбаченого проектними рішеннями;
  • проведення промивок та гідравлічних випробувань трубопроводів теплових мереж соціально-важливих споживачів та внутрішньо-будинкових систем теплопостачання;
  • перевірку пристроїв релейного захисту та автоматики;
  • перевірку технічного стану теплових пунктів, елеваторних вузлів, насосних агрегатів, водопідігрівачів, вузлів обліку теплової енергії, контрольно-вимірювальних пристроїв та автоматики;
  • відновлення теплоізоляції теплових мереж, споруд, інженерних об'єктів та під'їздів житлових будинків;
  • перевірку роботи засобів обліку електричної та теплової енергії до роботи в умовах низьких температур.

Окремо рекомендуємо забезпечити контроль за проведенням:

  • протиаварійних тренувань з відповідним технічним персоналом суб’єктів господарювання;
  • укомплектуванням робочих місць виробничого персоналу оперативною та технічною документацією;
  • перегляду та, за необхідності, внесення змін до Положення про взаємовідносини між споживачами та електропередавальною організацією стосовно оперативного керування електрогосподарством, у тому числі при включенні резервних автономних електростанцій.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь