ПРИВІТАННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З НАГОДИ ДНЯ ЮРИСТА УКРАЇНИ

Дата: 08.10.2018 09:02

Шановні юристи Краснопільщини! Щиро вітаю  вас з професійним святом, Днем юриста України!

Професія юриста історично пов’язана з поняттям справедливості. Право має ключове значення у регулюванні суспільних відносин як на національному, так і на міжнародному рівні. Бути юристом почесно і відповідально. Саме від вашого професіоналізму і принциповості залежить стан правової культури українського суспільства та саме ви покликані сьогодні відстоювати фундаментальні засади верховенства права і справедливості у житті суспільства, захищати конституційні права та свободи громадян, сприяючи становленню в Україні демократичної правової держави.

Сердечно зичу вам щастя, здоров’я, невичерпної енергії, плідної праці, успіхів у благородній справі утвердження ідей верховенства права, справедливості. Бажаю вам нових професійних здобутків, вагомих досягнень в ім'я справедливості і процвітання рідної України!

Краснопільський селищний голова                                Юрій Яремчук