ВІТАННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Дата: 12.10.2018 12:51

Шановні військовослужбовці, захисники України! Шановні земляки!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня Захисника України та Дня Українського козацтва! Ці дати відзначаються 14 жовтня, у день величного християнського свята - Покрови Пресвятої Богородиці.

Впродовж останніх буремних подій ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, який демонструють українські військові на Сході України. Мужність, самовідданість та віра цих українців надихають нас, додають сил та наснаги йти вперед та перемагати.

Схиляємо голови перед тими, хто довів високе звання Захисника власною кров’ю і доземно вклоняємось тим, хто заплатив за це своїм життям. Вшановуємо міцність духу наших славних предків та пишаємось хоробрістю сучасних героїв – захисників української землі!

Хочу висловити сердечну подяку кожному воїну, кожному захиснику рідної землі за високий професіоналізм, звитягу, героїзм, за справжній український бойовий дух, які ви щоденно проявляли і продовжуєте проявляти під час захисту свободи, суверенітету та територіальної цілісності нашої держави.

Тож бажаю всім вам, всім жителям Краснопільщини миру, міцного здоров’я, добробуту та щастя. Нехай Мати Божа захистить Україну та українців, і подарує мир нашій землі!

Краснопільський селищний голова                                Юрій Яремчук