ДО ВІДОМА ДЕПУТАТІВ!

Дата: 05.02.2019 16:19

27 лютого 2019 року о 10 годині в залі засідань адміністративного приміщення селищної ради двадцять сьома сесія селищної ради сьомого скликання.

26 лютого 2019 року о 13 годині в залі засідань адміністративного приміщення селищної ради відбудеться засідання постійної комісії з соціально-гуманітарних питань, законності, депутатської діяльності та етики;

26 лютого 2019 року о 14 годині в залі засідань адміністративного приміщення селищної ради відбудеться засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестицій;

26 лютого 2019 року о 15 годині в залі засідань адміністративного приміщення селищної ради відбудеться засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, підприємництва, містобудування, будівництва, сфери послуг, земельних відносин та охорони навколишнього середовища;

27 лютого 2019 року о 9 годині в залі засідань адміністративного приміщення селищної ради відбудеться спільне засідання постійних комісій;

На розгляд сесії виносяться питання:

1. Про затвердження звіту про виконання селищної програми економічного і соціального розвитку за 2018 рік.

2. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за 2018 рік.

3. Про затвердження звіту про роботу відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності за 2018 рік.

4. Про затвердження звіту про роботу відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарської діяльності.

5. Про затвердження звіту про роботу відділу освіти Краснопільської селищної ради у 2018 році.

6. Про затвердження звіту про роботу відділу фінансів.

7. Про затвердження звіту про роботу відділу з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами.

8. Про затвердження звіту про роботу виконавчого комітету селищної ради за 2018 рік.

9. Про затвердження звіту про роботу селищної ради за 2018 рік.

10. Про хід виконання Програми зайнятості населення селищної ради на 2018-2020 роки.

11. Про хід виконання Програми правової допомоги населенню селищної ради на 2018-2020 роки.

12. Земельні питання.

13. Різні.