АФГАНІСТАН – ПЕКУЧА ПАМ'ЯТЬ

Дата: 15.02.2019 13:46

Висловлюючи шану й скорботу за загиблими воїнами-земляками, до присутніх звернулися заступник Краснопільського селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василь Лавріненко, голова районної ради Віталій Савоненко та керівник апарату райдержадміністрації Олена Завгородня.

Також слово було надано голові Краснопільської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану – воїнів інтернаціоналістів Олексію Куренінову.

Хвилиною мовчання всі присутні вшанували воїнів, які загинули виконуючи свій військовий обов`язок.

У фойє І поверху Палацу культури розміщена книжково-ілюстративна  виставка «Трагедія і подвиг афганської війни».

Музичні вітання воїнам-інтернаціоналістам лунали у виконанні солістів Палацу культури В. Плескача, Н. Гончаренко, М. Літовченко, К. Дзюбан,
А. Грушко В. Овадчук, вокального колективу «Жива вода» та дитячого вокального гурту «Посмішка» (керівник Л.Давиденко).

Дивовижною грою на фортепіано зачарувалавсіх присутніх глядачів Л.Давиденко.

Не тільки професіоналізмом, а найперше – душевністю були наповнені виступи аматорів.

Життя триває. Воно вічне. А людська пам’ять змушує замислитися знову і знову над тими далекими подіями, над чужою війною, яка назавжди врізалася в історію нашого народу під назвою усього з одного слова, болючого для українців – «Афганістан».

По закінченню заходу відбулося покладання квітів до пам’ятного знаку воїнів-інтернаціоналістів, зроблено фото на згадку.