ДОПОМОЖІТЬ УРЯТУВАТИ ЖИТТЯ ДЕВ’ЯТИКЛАСНИЦІ ПІДЛЕПЕНСЬКОЇ ВІКТОРІЇ МИКОЛАЇВНИ

Дата: 12.03.2019 13:01

Педагоги та діти Клепалівського навчально-виховного комплексуБуринського районуСумської області звертаються до всіх, хто має в серці іскорку добра.

Віка – чуйна, весела, енергійна дівчина. Любить батьків та сестричку, гарно навчається, уміє дружити, поважає людей.

Вона  співає, танцює, займається рукоділлям, а понад усе любить готувати. Тому Вікторія стала фіналісткою проекту «Майстер-шеф. Діти».

Ця усміхнена україночка мріє цієї весни закружляти у вихорі випускного вальсу. Але неочікувана страшна хвороба чорною хмарою заступає рожеві мрії юнки. У неї діагностовано  онкологічне захворювання – Лімфому  Ходжкіна.  Лікарі дають усі шанси на повноцінне одужання, але  лікування  є довготривалим та дорогим. Родині Підлепенських необхідна матеріальна допомога.

Картка Приватбанку  мами Підлепенської Наталії Миколаївни 5168 7573 2383 5886,

тел. 0990423742