ТРИВАЄ ДРУГА ЧЕРГА РЕКОНСТРУКЦІЇ КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ШКОЛИ

Дата: 02.07.2019 16:27

Відбулася робоча нарада за участю Краснопільського селищного голови Юрія Яремчука, начальника управління капітального будівництва Сумської облдержадміністрації Анатолія Ворожко, представників підрядної організації, в ході якої обговорено питання проходження другої черги реконструкції Краснопільської загальноосвітньої школи I-III ступенів, а саме внутрішні роботи, в рамках реалізації проекту Нової української школи.

Посадовці також оглянули приміщення навчального закладу, як саме відбуваються оздоблювальні роботи кабінетів, спортивної та актової зали школи. Разом з керівництвом підрядної організації та проектантами було окреслено необхідний об’єм робіт на найближчий період.

- Сьогодні стоїть завдання до першого вересня поточного року виконати якомога більший об’єм робіт, цим самим звести до мінімуму для персоналу, вчителів та учнів незручності пов’язані з будівельними роботами, - зазначив Юрій Яремчук.

Реконструкція школи проходить за кошти державного фонду регіонального розвитку і частини співфінансування з селищним бюджетом.