17 серпня 2019 року у с. Сад відбувся етнічно-фольклорний аграрний фестиваль «HempFest»

Дата: 19.08.2019 10:02

Краснопільщину на цьому святі гідно представив вокальний колектив «Хмелівчанка» Хмелівського СБК (керівник Галина Гусєва). Учасники колективу були відзначені дипломом та отримали заряд позитивних емоцій від атмосфери свята.

Учасниками яскравого дійства були кращі аматорські колективи та майстри декоративно-ужиткового мистецтва Сумщини з Білопільського, Глухівського, Лебединського, Липоводолинського, Шосткинського, Недригайлівського, Путивльського районів, Комишанської, Новослобідської сільських, Дубов’язівської, Степанівської селищних об’єднаних територіальних громад та міст Конотоп, Глухів, Шостка, Суми.

Бажаємо творчих успіхів, зичимо колективу міцного здоров`я, невичерпного натхнення та співочої наснаги.