51- Й ВИПУСКНИЙ АКОРД КРАСНОПІЛЬСЬКОЇ ДИТЯЧОЇ МУЗИЧНОЇ ШКОЛИ

Дата: 01.06.2020 15:11

Музика – це чудодійний засіб залучення до добра, краси, людянності і духовності.

Щороку комунальний заклад «Краснопільська дитяча музична школа» Краснопільської ОТГ відкриває нам нові таланти та дарує яскравих зірочок.

У цьому році музичну школу випустилося 3 учениці: Калініна Марина та Циганкова Альона по класу фортепіано і Циганкова Ірина по класу скрипки.

Директор навчального закладу Валентина Висоцька тепло привітала випускників із закінченням школи, побажала їм міцного здоров’я, мирного неба, щастя, благополуччя, щоб пронесли через усе життя любов до мистецтва вічного, дивного, красивого та вручила свідоцтва про закінчення музичної школи.

Естетичне виховання дитини – складне, батопланове явище, невіддільною частиною якого є музична творчість.

Можливо випускники не оберуть професію музиканта – проте обов`яково стануть гармонійно розвинутими особистостями, гідними повжними людьми. Обдаровані діти – це майбутня еліта України.