ПРИВІТАННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ДО ДНЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

Дата: 23.06.2020 10:25

Шановні державні службовці. Сердечно вітаю вас із професійним святом -Днем державної служби!

Висловлюю найщиріші слова подяки усім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на благо Краснопільщини.

Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань і функцій держави - відповідальна справа, від виконання якої залежить успіх політичних, економічних та соціальних перетворень, благополуччя людей.

Упевнений, що запорукою успішного виконання поставлених завдань будуть професіоналізм, старанність, завзяття та практичний досвід, які й надалі будуть слугувати людям.

З особливим теплом хочеться подякувати за сумлінну та наполегливу працю ветеранам, які більшу частину свого життя присвятили державній службі та зараз перебувають на заслуженому відпочинку.

Від душі бажаю вам і вашим родинам благополуччя, добра та щастя, міцного здоров'я та задоволення від такої почесної праці.

Нехай поруч з вами завжди будуть талановиті однодумці та колеги, вірні друзі.

Краснопільський селищний голова                 Юрій Яремчук