КРАСНОПІЛЬСЬКА ОТГ – СРІБНИЙ ПРИЗЕР ОБЛАСНИХ ЗМАГАНЬ «КРАЩА СПОРТИВНА ГРОМАДА СУМЩИНИ – 2020»

Дата: 18.08.2020 14:12

На минулих вихідних відбулися фінальні змагання на звання «Краща спортивна громада Сумщини – 2020 року», які відбувалися м. Суми на території спортивного комплексу Сумського національного аграрного університету.

Змагалися спортсмени у різних видах спорту: перетягуванні канату, гирьовому спорті, дартсі, армлеслінгу, шахах та шашок.

Наші спортсмени отримали призові місця у особистому заліку у змаганнях з гирі ІІ – місце, шахи І– місце, настільний теніс – ІІІ місце, перетягування канату – ІІ місце, армреслінг – ІІІ місце.

У загальному заліку перемогу виборола команда з Боромлі. Друге загальнокомандне місце посіла наша збірна команда Краснопільської ОТГ, а «бронзу» отримала команда Степанівської ОТГ.

Дякуємо та вітаємо переможців Олексія Жижу, Оксану Придатко, Валентину Токар, Олену Бондарєву та інших учасників, які гідно представляли нашу громаду на обласних змаганнях.