ПРИВІТАННЯ КРАСНОПІЛЬСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

Дата: 23.08.2020 11:12

Дорогі земляки! 29 років тому наш народ зробив рішучий поворот у своїй історії, обравши шлях самостійного розвитку держави. Здобуття незалежності і суверенітету є найважливішою подією в історії будь-якої країни, будь-якого народу, в житті кожної людини.

День Незалежності, без сумніву, – це найвеличніший день і для нашої країни, для молодої української державності. Доля України – це доля всіх нас, хто живе під високим синім українським небом, наполегливо працює на рідній землі заради майбутнього своїх дітей, онуків, майбутнього Батьківщини.

Щиро вітаю всіх вас, шановні земляки, з нагоди національного свята нашої держави. Найважливішим і найпотрібнішим побажанням для нас сьогодні є побажання миру. Нехай на нашій землі засяє сонце злагоди, достатку і процвітання, а небо над Україною завжди буде яскраво блакитним і безхмарним.

Зичу всім міцного здоров'я, щастя, родинного добробуту, впевненості у завтрашньому дні, сили і наснаги у всіх ваших справах. Хай кожен ваш день повниться новою радістю та перемогою, хай здійснюються ваші плани в ім'я щасливого майбутнього Краснопільщини, Сумщини і України.

Зі святом вас!

Краснопільський селищний голова                        Юрій Яремчук