Початок 2020-2021 н.р. потребує особливих заходів безпеки та консолідації зусиль батьків, педагогів та місцевої влади

Дата: 31.08.2020 19:39

Шановні освітяни, батьки, діти яких навчаються у закладах загальної середньої освіти Краснопільської селищної ради! Вже не за горами початок нового навчального року. В умовах адаптивного карантину це буде непросто. А тому звертаємося до Вас із розумінням та відповідальністю поставитися до організації роботи в нових умовах. Разом з Вами ми маємо дбати про безпеку дітей. А тому маємо дотримуватися таких правил:

- Учні 5-11 класів допускатимуться до закладу лише у захисних масках, переміщуються закладом теж у масках, на уроках маска не потрібна.

- Для учнів 1-4 класів вхід та перебування у закладі без маски.

- Щоденно батьки перед виходом дитини до школи мають виміряти температуру тіла (температуру у дітей в школі не заміряють).

- Якщо у дитини температура тіла 37,20С та вище, вона залишається вдома.

- Батькам заборонений вхід до приміщення закладу освіти.

- До приміщення вхід буде здійснюватися через різні входи із обов'язковою обробкою рук дітей антисептиками (згідно рішення адміністрації закладу).

- Під час перебування у закладі учням потрібно дотримуватися соціальної дистанції та часто мити руки.

- Учні, які підвозяться шкільним автобусом повинні заходити та під час руху перебувати у захисних масках незалежно від віку.

- У групі подовженого дня може бути не більше 20 осіб дітей з одного класу.

- Навчатися учні будуть у одному закріпленому за класом кабінеті, який можливо провітрювати після кожного уроку.

Ми робимо все можливе для безпеки Ваших дітей і просимо нам у цьому допомогти дотриманням правил, які встановлено у закладах відповідно до Постанов Головного санітарного лікаря України. Для закладів освіти за кошти місцевого бюджету придбано безконтактні термометри, деззасоби, антисептики, засоби особистої гігієни тощо. Сподіваємося на Ваше розуміння та терпіння у ситуації, що склалася. Тільки так наші діти навчатимуться у безпечному середовищі.

З початком нового навчального року! Здоров’я Вам і вашим родинам!