про проведення конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою

Дата: 13.03.2018 16:48

Інформація Краснопільської селищної ради

про проведення конкурсного відбору виконавців робіт із землеустрою

1. Мета проведення конкурсу: відбір виконавця робіт із землеустрою  для розробки проекту  землеустрою щодо відведення земельної  ділянки для будівництва  та обслуговування інших будівель громадської забудови.

2. Дані про земельну ділянку:

2.1.)  Земельна ділянка  орієнтовною площею 0,50 га для будівництва  та обслуговування інших будівель громадської забудови (код КВЦПЗ 03.15.);

2.2.) Місце розташування – Сумська область, смт. Краснопілля, вул. Мезенівська, 130.

3. Строк подання конкурсної документації:

- до 9.00 години ранку 04квітня 2018 року

4.  Поштова адреса, за якою подаються документи:

42400, Сумська область, Краснопільський район, смт Краснопілля, вул. Мезенівська, 2

5. Інформація про проведення конкурсу:

Конкурс відбудеться  05.04.2018 року  о 09.00 год.  В приміщенні Краснопільської селищної ради  за адресою смт Краснопілля, вул. Мезенівська, 2

6. Умови конкурсу:

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка "На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою".

Приймання заяв припиняється за один робочий день до дати проведення конкурсу. Конверти претендентів з конкурсною пропозицією розпечатуються на засіданні комісії.

У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається, про що його письмово повідомляє голова комісії із зазначенням підстав відмови.

7. Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:

7.1.)  Заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою  довільної форми;

7.2.)  Для претендента - фізичної особи підприємця: копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті і згода на обробку персональних даних ;

Для претендента юридичної особи: копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ

7.3.)  Копія(ї) ліцензії(й); копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки (для претендента на виконання послуг з виконання робіт з оцінки земель); копії кваліфікаційних документів ліцитаторів претендента, яких буде залучено до проведення земельних торгів та підписання протоколу земельних торгів (для претендента на проведення земельних торгів) (за наявності).

Конкурсна пропозиція на конкурс з  відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою має містити:

- вартість розробки документації із землеустрою з ПДВ;

- зобов'язання претендента (чи їх відсутність) щодо  погодження виготовленої документації у органах, визначених чинним законодавством України,

- строки виконання .

8. Відомості про місце знаходження комісії , контактні телефони

Сумська обл., смт Краснопілля, вул. Мезенівська, 2.

телефони для довідок: 099 77 14 608;

контактні особи : Ковтун Наталія Сергіївна.