ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Дата: 29.10.2020 15:11

Громадянам смт Краснопілля, які мають у власності або у користуванні земельні ділянки, терміново необхідно з’явитися до відділу земельних відносин Краснопільської селищної ради для уточнення даних з подальшим нарахуванням земельного податку з фізичних осіб у з’язку зі звіркою ГУ ДПС у Сумській області.

При собі мати документи:
- договір купівлі- продажу присадибної ділянки
- витяги з ДРРП або державні акти
- пенсіонерам пенсійне посвідчення за віком

У разі не явки громадян для проведення звірки, земельний податок буде нараховуватись податковою службою з можливим нарахуванням пені.