Триває підготовка до засідання другої сесії селищної ради, де основною складовою підготовчого процесу є засідання постійних комісій

Дата: 15.12.2020 17:29

15-16 грудня 2020 року депутати селищної ради працюватимуть у постійних комісіях над питаннями порядку денного, які запропоновані на розгляд другої сесії селищної ради. Участь у роботі постійних комісій ради беруть секретар селищної ради Ірина Юхта, керівники структурних підрозділів апарату селищної ради та комунальних установ громади.

Серед основних питань, що обговорили учасники засідань, значна увага була приділена питанням у сфері житлово-комунального господарства, освіти, питання, які стосуються земельних відносин та управління комунальним майном. Це такі питання як: «Про затвердження комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території Краснопільської селищної ради на 2021 – 2025 роки», «Про включення до Переліків першого та другого типу об’єктів оренди комунальної власності територіальної громади Краснопільської селищної ради», «Про безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Краснопільського району навчальних закладів та майна у комунальну власність Краснопільської селищної ради», «Про затвердження звітів про незалежну оцінку майна, що перебуває у комунальній власності територіальної громади Краснопільської селищної ради», «Про виконання Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді Краснопільської селищної ради на 2018-2020 роки», «Про включення в перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення аукціону» та інші.

У ході своєї роботи депутати також розглядали кадрові й інші питання та прийняли відповідні рішення.