ВЖЕ ЦИМИ ВИХІДНИМИ ВІДБУДЕТЬСЯ ДРУГИЙ ЕТАП ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ З КАНТРІ КРОСУ ДЛЯ КВАДРОЦИКЛІВ 2021!

Дата: 10.03.2021 17:26

Захід відбудеться 13 березня 2021 року за межами смт Краснопілля, в урочищі «Долина» в напрямку дороги на смт Угроїди. Урочисте відкриття змагань відбудеться о 9 годині.

Учасників та гостей чекають видовищні змагання на одній з найкращих трас для кантрі-кросу в Україні, смачні млинці та інші частування на фуд-кортах.

В зв’язку з потраплянням Сумської області до «помаранчевої» карантинної зони відмінено проведення розважальної програми, дитячих атракціонів, концертної програми, а також підвезення до місця проведення змагань.

Усі заходи проходитимуть з дотриманням карантинних норм та правил!

Просимо всіх відвідувачів проявити соціальну відповідальність та дотримуватися умов карантину, бути свідомими та відповідальними не лише за себе, але й за оточуючих: тримати безпечну дистанцію, носити захисну маску, обробляти руки антисептичними засобами.