ЗАТВЕРДЖЕНО ЗАХОДИ З ПОКРАЩЕННЯ ІНФРАСТРУКТУРИ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Дата: 29.07.2021 14:52

Засідання виконавчого комітету пройшло сьогодні. Усіх питань, винесених на розгляд членів виконкому було 7.

Крім затвердженої проектно-кошторисної документації на ремонт водомережі в с. Рясне розглядалися питання про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості будівництва по ремонту автомобільних доріг комунальної власності по вул. Вокзальна та вул. Мезенівська в смт Краснопілля окремими ділянками, а також ремонту ділянки тротуару вздовж вулиці Вокзальна.

Крім того, члени виконавчого комітету надали дозвіл на виготовлення проекту капітального ремонту огорожі у Краснопільській ЗОШ та на коригування кошторису проекту реконструкції системи теплопостачання Угроїдської загальноосвітньої школи.

Рішення будуть опубліковані на офіційному сайті Краснопільської селищної ради.