ЗАТВЕРДЖЕНО МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ ТА ПАРТНЕРСТВО МІЖ ГОЛОВНИМ УПРАВЛІННЯМ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ ТА КРАСНОПІЛЬСЬКОЮ СЕЛИЩНОЮ РАДОЮ

Дата: 09.09.2021 11:36

На черговому засіданні виконавчого комітету з метою організації співпраці на засадах партнерства, спрямованої на підвищення рівня публічної безпеки й порядку, охорони прав і свобод та протидії злочинності на території Краснопільської селищної ради та впровадження пілотного проекту «Поліцейський офіцер громади» затверджено Меморандум про співпрацю та партнерство між  Головним управлінням Національної поліції в Сумській області та Краснопільською селищною радою Сумського району Сумської області.

В нашій громаді поліцейські станції мають бути відкриті в с. Рясне, с. Самотоївка та смт Угроїди. Перша така станція найближчим часом має бути відкрита в с.Рясне. На сьогодні там тривають підготовчі роботи які має виконати селищна рада: поточний ремонт приміщення, придбання меблів. Також даний проект передбачає придбання службового автомобіля за рахунок коштів державного бюджету.