НА ЧЕРЗІ ОСТАННІЙ ЕТАП РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ БЮДЖЕТ УЧАСТІ 2021

Дата: 19.10.2021 14:20

Нагадаємо, що в період з 14 по 28 червня тривало голосування серед мешканців Краснопільської громади за проекти громадського бюджету.

В результаті голосування перемогу отримав проект «Спорт запорука здоров’я!» (облаштування спортивного майданчика на території Угроїдської школи) та проект «Спортивно-ігровий майданчик для здорового та активного дитинства» (дооблаштування дитячого майданчика по вул. Механізаторів в смт Краснопілля).

На даний час відбулися тендерні процедури щодо придбання необхідного обладнання та визначено переможців закупівель. Роботи мають бути повністю завершені до кінця листопада.