Учні Краснопільської громади серед кращих в Сумському районі в змаганнях «Сool Games»!

Дата: 17.11.2023 08:49

16 листопада  в м. Суми відбувся зональний етап змагань Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Сool Games», в яких змагалися учні закладів освіти Сумського району. Цьогоріч Краснопільщину у другому віковому дивізіоні представили 2 команди:  Самотоївського ліцею та Краснопільського ліцею №1 Краснопільської селищної ради. Наші учні показали достойний рівень підготовки, а учні Краснопільського ліцею №1 вийшли до обласного етапу Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Сool Games».

Дякуємо педагогам та адміністрації закладів освіти за активізацію роботи з фізичного виховання та участь у різноманітних змаганнях! Фіналістам бажаємо успіху та перемоги!