Евакуація населення!

Дата: 08.10.2024 08:45

Шановні мешканці громади!🚨

Краснопільська селищна рада інформує про можливість безкоштовної евакуації до більш безпечних регіонів України. Ми організовуємо евакуацію мешканців 10-ти кілометрової зони від Державного кордону України: (с. Новодмитрівка, с. Рясне, с. Петрушівка, с. Тур’я, с. Мар’їно, с. Проходи, с. Миропільське, с. Покровка, с. Степок, с. Попівка, с. Грабовське, с. Високе, с. Мезенівка, с. Майське, с. Славгород, с. Порозок, с. Верхня Пожня, с. Новоолександрівка, с. Лісне, с. Земляне, с. Наумівка, с. Михайлівка, с. Михайлівське, смт Угроїди).

Жителям зазначених населених пунктів, які бажають евакуюватися в безпечні райони, необхідно звернутися до старост старостинських округів за місцем проживання або Краснопільської селищної ради за адресою: смт Краснопілля, вул. Мезенівська, 2, каб. 12.

Краснопільською селищною радою щовівторка будуть організовані евакуаційні автобуси. Час та місце відправки буде повідомлятися додатково.

Крім того є можливість поїхати безкоштовно з міста Суми до Києва евакуаційним потягом, або до Харкова, Полтави чи Дніпра евакуаційним автобусом!

Телефони для довідок:

-0500545915;