ОЛІМПІАДА З РОСІЙСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

Дата: 02.02.2018 08:19

25-26 січня 2018 року на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури. В олімпіаді взяло участь 32 учні закладів загальної середньої освіти Сумської області, від Краснопільської селищної ради брала участь учениця 9 класу Краснопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Платонова Дарина.

За результатами виконаних завдань олімпіади з російської мови та літератури визначено 16 переможців, серед яких і Платонова Дарина (учителі Завгородня Надія Петрівна та Завгородня Тетяна Дмитрівна).

На ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з російської мови і літератури учасникам були запропоновані завдання різнопланового характеру, які вимагали творчого підходу до викладення думок, до вирішення граматичних проблем, передбачали вміння перекладати текст, сформулювати його тему, ідею, визначити тип, стиль мовлення; знайти та виправити помилки; скласти певну фразу, скориставшись підказками; назвати автора твору, з якого взята дана фраза.

Всі завдання направлені на ґрунтовне володіння мовним багатством, орфографічними, лексичними і стилістичними нормами.

Цікавими і оригінальними були творчі роботи, в яких учасники мали можливість проявити нестандартне мислення, використати міжпредметні зв’язки, аналізувати бачення  проблеми твору  автором, художником і самим учнем.

Завдання олімпіади сприяли мовленнєвому, інтелектуальному та моральному розвитку учнів.

Вітаємо!!!