Про конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Краснопільської селищної ради

Дата: 06.02.2018 08:50

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу

Виконавчий комітет Краснопільської селищної ради, Сумська область, смт Краснопілля,  вул. Мезенівська, 2, (адміністративне приміщення Краснопільської селищної ради, кабінет секретаря селищної ради, тел. (05459) 7-13-90).

2. Підстава для проведення конкурсу

Рішення одинадцятої сесії Краснопільської селищної ради сьомого скликання від 31.01.2018 року "Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Краснопільської селищної ради".

3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону осіб, де можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів

3.1.Місце: 42400, Сумська обл., смт Краснопілля, вул. Мезенівська, 2, кабінет секретаря селищної ради

3.2.Дата: 06 березня 2018 року.

3.3.Час: 10:00 год.

3.4. Лісун Інна Анатоліївна – начальник відділу житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності, заступник голови конкурсної комісії, тел. (05459)71730.

3.5. Юхта Ірина Василівна – секретар селищної ради, голова конкурсної комісії, тел. (05459) 71390

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу

4.1. Реєстрація учасників конкурсу в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб – підприємців.

4.2. Наявність матеріально-технічної бази.

4.3. Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід.

4.4. Вартість надання послуг.

4.5. Досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів.

4.6. Наявність фінансової спроможності.

4.7. Відсутність заборгованості по сплаті податків і зборів, передбачених законодавством України.

5. Предмет конкурсу

5.1.   Перелік послуг: послуги з вивезення твердих побутових відходів на території Краснопільської селищної ради, роздільного збору твердих побутових відходів

5.2.   Місце надання послуг: територія Краснопільської селищної ради

5.3.   Строк надання послуг: згідно умов договору.

6. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів

смт. Краснопілля, с. Михайлівське, смт. Угроїди, с. Наумівка, с. Самотоївка, с. Осоївка, с. Чернеччина, с. Хмелівка. Загальна площа населених пунктів становить 3619,3 га, багатоквартирних житлових будинків – 83 од, індивідуальних житлових будинків – 5786 од.

7. Характеристика об’єктів утворення відходів

багатоквартирні будинки – 83 будинки, приватні будинки – 5786 будинки,  підприємства, установи та організації.

8. Характеристика об’єкта утилізації відходів

Найближчі полігони твердих побутових відходів розташовані за межами смт. Краснопілля та с. Великий Бобрик Краснопільського району, відстань орієнтовно 3 км і 35 км від смт. Краснопілля відповідно.

Додаткова інформація щодо конкурсної документації за телефоном: (05459) 7-17-30