НЕБОСХИЛИ «СПІВОГРАЮ»

Дата: 07.02.2018 09:09

31 січня 2018 року відбувся відбірковий етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», «художнє виконавство» - «Співограй».

Більше 120 дзвінких голосів з 14 навчальних закладів, 18 дитячих колективів вокального мистецтва завітали до Центру дитячої та юнацької творчості на свято пісні.

Співоче свято у кращих традиціях української, сучасної пісні, розкрив творчий потенціал юних вокалістів Краснопільщини.
Свої вокальні здібності презентували вихованці колективів вокального мистецтва за 2-ма рівнями виконавської майстерності: початковим та основним у двох вікових групах:  молодша – діти 7 – 10 років; середня – діти 10 – 14 років.

Журі відбіркового етапу, після трьохгодинної конкурсної програми, визначило головних претендентів – учасників обласного етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси».

Всім присутнім дуже сподобалась виступи юних артистів, а вони в свою чергу продемонстрували чудову виконавську майстерність і талант.

У межах конкурсу відбулось засідання творчої групи керівників дитячих творчих колективів вокального мистецтва. Підбиті підсумки діяльності колективів за результатами конкурсної програми, окреслені перспективи розвитку напряму, розроблені умови підготовки та проведення наступного вокального конкурсу.