ПРАВОВА РОБОТА З ТЕРИТОРІАЛЬНИМИ ГРОМАДАМИ – ВИМОГА СЬОГОДЕННЯ

Дата: 01.03.2018 09:20

«Надання правової допомоги населенню в умовах децентралізації» - така тема для обговорення була обрана фахівцями юстиції для проведення засідання школи старост, ініційованого офісом реформ у Сумському регіональному відділенні асоціації міст України.

Посадові особи об’єднаних територіальних громад, серед яких були і представники Краснопільської ОТГ, дізнались про особливості державної реєстрації актів цивільного стану в об'єднаних громадах та делеговані повноваження посадових осіб ОТГ в цій сфері, повноваження щодо вчинення ними окремих нотаріальних дій, а також про переваги надання безоплатної правової допомоги в територіальних громадах в межах реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

У будь-якої реформи завжди є прихильники, які щиро вірять в її позитивні результати, та критики, які скептично ставляться до кожного кроку в даному напрямку. Введення інституту старостату цілком очікувано викликало багато суперечок і яка думка вірна – покаже час. Одне зрозуміло, що оновлення правової свідомості посадових осіб об’єднаних територіальних громад – це необхідність, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

За інформацією головного територіального управління юстиції у Сумській області