РОЗРОБЛЕННЯ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ СМТ КРАСНОПІЛЛЯ

Дата: 06.03.2018 09:36
Кількість переглядів: 40

Краснопільська селищна рада має намір розроблення детального плану території смт Краснопілля. Територія обмежена вул. Мезенівська, частиною території колишнього ВАТ «Краснопільське підприємство «Агротехсервіс»  на південній околиці смт Краснопілля. Основне призначення території – розміщення центру громадської безпеки, житлова забудова із спортивним майданчиком, санітарна та промислова зони.

З метою врахування громадських та приватних інтересів пропонуємо юридичним та фізичним особам надати до 15 березня свої пропозиції для розгляду та, при можливості, врахування в процесі розробки проекту.

Пропозиції надавати до Краснопільської селищної ради за адресою: 42400 вул.Мезенівська ,2 смт Краснопілля Сумської обл..,тел..7-13-43, або 0972320001