ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС СЕРЕД БАНКІВ ЩОДО РОЗМІЩЕННЯ У 2018 РОЦІ ТИМЧАСОВО ВІЛЬНИХ КОШТІВ СЕЛИЩНОГО БЮДЖЕТУ НА ВКЛАДНИХ (ДЕПОЗИТНИХ) РАХУНКАХ

Дата: 25.01.2018 11:07

Краснопільською селищною радою оголошується конкурс серед банків щодо розміщення тимчасово вільних коштів селищного бюджету на вкладних (депозитних) рахунках.

Конкурс буде проводитись серед банків, які відповідають вимогам підпункту 6 пункту 3 Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 січня 2011 p. № 6 (зі змінами).
Учасники конкурсу повинні надати пропозиції та умови розміщення коштів до 17 години 31 січня 2018 року на адресу Краснопільської селищної ради: 42400, смт Краснопілля, вул. Мезенівська 2.

Розгляд банківських пропозицій відбудеться 1 лютого 2018 року о 14 годині за адресою: смт Краснопілля, вул. Мезенівська, 2, у приміщенні селищної ради.